page contents

Styling je moje láska a posedlost již pátým rokem. Styluji reklamní focení a natáčení. Specializací jsou beauty a fashion obory, kde mám i nejvíce zkušeností.

Vystyluji ale jak modelky, tak samo sebou i pány a typizované role. Mohu připravit i moderátory a celebrity pro různé akce, obléknout týmy hostesek či promotérů anebo připravit firemní týmy pro specifické události.

Dva roky navíc přednáším na Kurzech stylingu ve Škole stylu.

Je to pro mě čest i odměna, protože k uvedeným létům aktivního stylování mohu zúročit i své 20 leté zkušenosti z reklamní branže, kdy jsem převážně v mezinárodních agenturách reklamy všeho druhu vymýšlela a s profesionálními týmy realizovala.

Z referencí uvádím reklamní focení a televizní reklamy

společnosti Dermacol v průběhu posledních 4 let, které byly určené pro český i zahraniční trh, styling moderátorek pořadu Všechno, co mám ráda pro ČT, styling produktů pro ŽENY s.r.o., stylingová supervize focení pro Fashion Arénu Prague Outlet (realizující agentura Dark-Side), dále také styling hostesek a promo týmu pro Fashion Arenu Prague Outlet (realizující agentura Dark-Side) anebo Dermacol tým pro účast na KVIFF.