Vyberte stránku

Vítejte tu, těší mě! Jsem Helena.

Pomáhám ženám se rozběhnout (a to doslova), změnit svůj životní styl a myšlení, aby se nejen cítily, ale i vypadaly po čtyřicítce líp a líp.

Jsem máma úžasné teenagerky, profesí marketingová managerka, kreativní psavec a módní stylistka, co běhá vysmátě v parcích i na pásu, čte knihy o osobním rozvoji a překopává v hlavě krok za krokem všechno tak, aby to bylo ještě lepší a lepší. Chci se těšit na každé další nové ráno, kdy budu vstávat s úsměvem, a večer usínat s tím, že tenhle den stál za to.

Moje transformace (ježiš, to je slovo, ale říká se tomu tak) začala postupně. Teda upřímně jsem si myslela, že udělám změnu a bude hotovo. Pak ale přišla další změna. A další. S každou jsem si slibovala obrat. I rozvod jsem dala. A doufala, že už konečně bude líp. Hotovo a jedu dál. Jenomže prdlajs. Zpátky na značky. Sakra, už zase??? … No a pak mi to došlo. Rozhodnutím, prvním krokem a také první změnou se to celé teprve rozjíždí.

Mým přáním je sdílet svůj příběh s vámi. Chci se podělit o to, co pomohlo nebo pomáhá ke změnám v různých oblastech mně a může pomoci i vám. Zvlášť, když najednou nevíte kudy kam. Ale pozor, jakkoli dramaticky to může vypadat a Oskary za výkony bych si na tuty mohla vysázet úhledně nad postel, zakládám tenhle blog právě proto, aby další chvíle byly víc fajn i fun.

Mou velkou vášní a osobním vítězstvím, na které jsem opravdu hrdá a které mi neuvěřitelně změnilo život, je běh. Já, od mala zarytý odpůrce tohoto druhu pohybu, běhám už 6 let. Dokázala jsem změnit svůj životní styl a běh mi byl oporou právě i v mnoha těžkých chvílích.

Sama jsem si našla způsob a fígle, jak u běhu vytrvat. Ne ne, nejsem maratonec, závodník a už vůbec ne echt aktivní sportovec. Nicméně natrvalo mám 8 kilogramů dole a bonusem je sebevědomí, vyrýsované nohy i břišáky (takový jsem neměla ani ve dvaceti!) včetně neustálého dopingu dobrého pocitu ze sebe sama. Na scénářích motivačního programu právě pracuju a jen co ovládnu taky dovednosti střihače a editora (…to dám, že jo), vrhnu se na to. Když jsem se rozběhala já, můžete vy taky, věřte mi.

Děkuju, že jste tu se mnou. Můžete souhlasit i nesouhlasit. Je to na vás. Sen stát se bloggerkou se mi nezdál ani omylem, némlich ne ve svých letech. :-))) Toužila jsem prostě najít to, co mě naplňuje a dává mi smysl. Cítím, že sdílené radosti, inspirace, osobní poznání a ponaučení z životních lekcí mi dává právě tu šťávu, co jsem hledala.

Když si v tom všem najdete něco pro sebe a pomůže to k lepšímu životu i vám, budu šťastná. A bude to zase každý den o kus víc #betterandbetter!

Vaše Helena